Nes mus rekomenduoja  mūsų vežėjai!

- Daugiau nei 15 metų patirties transporto srityje.

-Daugiau nei 20 milijonų kilometrų.

-Daugiau nei 370 įdarbintų vilkikų.

-Patirtis pervežant krovinius daugiau nei 22-ose valstybėse. 

Patirtimi paremtas bendradarbiavimas

Tiesioginį , ilgalaikį ir sėkmingą bendradarbiavimą su užsienio logistikos bendrovėmis bei profesionaliais transporto koordinatoriais, štai ką gauna mus pasirinkę vežėjai. Nustokite būti didesnio vežėjo sub-vežėjas (kontraktorius), ženkite į tiesioginio bendradarbiavimo etapą jau dabar ir padėkite kurti savo įmonės istoriją, tarptautinėje transporto rinkoje. 

2020-tais UAB "Real West" pateko tarp 7% patikimiausių ir pelningų Lietuvos TOP įmonių.

Verslo portalas Rekvizitai.lt skelbia 2020 metų TOP įmones. UAB “Rekvizitai” kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindama įmonių skaidrumą, finansinę reputaciją, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai. Tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Griežtus „TOP įmonė 2020" kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių tarp kurių patenka  UAB "Real West"

Mūsų sėkmė yra tiesiogiai sujungta su mūsų vežėjo sėkme. Tai supratome jau seniai, todėl darome viską, kad vežėjas taptų ir būtų sėkmingas žaidėjas tarptautinėjė transporto rinkoje. 


Turėdami ilgametę patirtį logistikos srityje, galime patarti ir nukreipti mūsų vežėjus teisinga kryptimi. Padaryti jų verslą sklandų ir darnų.

"Real West" komanda

Artūras Jankauskas

Direktorius
✆ +370 634 61486
✉ info@realwest.lt

Erlanda Ašmontienė

Administratorė
✆ +370 645 66764
✉ info@realwest.lt

Rokas Grudzinskas

Transporto vadybininkas Skandinavijai
✆ +370 615 82150
✉ rokas@realwest.lt

Jonas Rudavičius

Transporto vadybininkas
Vakarų Europai
✆ +370 604 26821
✉ jonas@realwest.lt

Ieva Eivienė

Administratorė
✆ +370 645 66764
✉ eve@realwest.lt

Marius Masas

Transporto vadybininkas Skandinavijai
✆ +370 620 46823
marius@realwest.lt